Blackjack online kasiinos

Blackjack on blackjack on klassikaline kasiinomäng - kasiino lauamäng, mida mängitakse kaartidega. Blackjacki, mida nimetatakse punktiks, mängivad tavaliselt kaks või enam inimest, kus on üks diiler ja vähemalt üks mängija. Mängijana mängite diileri vastu peamise eesmärgiga teda võita.

Mängu alguses teete panuse, seejärel jagab diiler teile kaks kaarti. Saate kas hoida saadud jaotust ilma lisapanust tegemata või taotleda lisakaarti ja tõsta samal ajal oma algset panust. Paljude blackjacki vormide puhul võimaldavad tingimused loobuda ja saada pool panusest tagasi. Diiler jagab mängu alguses ka kaks kaarti. Sõltuvalt mängu tüübist võite näha diileri mõlemat kaarti või ainult ühte neist.

Iga kaart toob sulle teatud punkti. Mängu eesmärk on saada rohkem punkte kui diiler ja mitte ületada 21. Kui leiad jaotuse väärtusega 21, võidad. Kuid pidage meeles, et võite võita ka väiksema punktide arvuga, kui diiler juhtub ületama 21.

Kui võidad, siis su panus kahekordistub. Kui teete blackjacki jaoks kombinatsiooni 21, äss ja kümme, korrutatakse teie panus 1,5-ga. Hasartmängumaailmas on mitut tüüpi blackjacki, mida me hiljem oma juhendis vaatleme. Mõnedel sortidel on erinevad reeglid, lisaks kombinatsioonidele ja uutele võidutingimustele, seega on oluline, et mõistaksite kõiki saadaolevaid reegleid enne, kui hakkate ise mängima ja panustama.

Oleme teile koostanud üksikasjalikud online-blackjacki ülevaated. Eksperdid on käsitlenud reegleid, populaarseid strateegiaid ja parimaid online-kasiinosid blackjacki mängimiseks.

Usaldusväärsete online blackjacki kasiinode edetabel

Internetist on lihtne leida tohutul hulgal Eesti blackjacki online-hasartmängusaite. Kuidas aga valida usaldusväärne parim online blackjacki kasiino? Et teada saada, millist portaali saate tõeliselt usaldada, peate enne blackjacki mängimist uurima palju teavet operaatori ja kaubamärgi kohta.

Online blackjack raha eest ja tasuta

Kaardimängu tasuta panustamise populaarsus on tõusuteel. Elektroonilised blackjacki parimad online kasiinod pakuvad seda vormingut valikuga tutvumiseks. Tasuta panuste võimalus on kaardimängijate seas nii populaarne, et peagi ilmus kõikidesse eesti parimad online kasiinod blackjacki demoversioon.

Tänapäeval on mobiiliversioonis saadaval vaid mõned kasiinomängud. See kehtib ka blackjacki mängude kohta. Mobiilseadmete kasutajad näevad saadaolevaid blackjacki mänge kasutades filtrit "Kasiino mobiiliversiooniga". Mobiilseadmetele mõeldud blackjacki mänge pole palju, kuid üldiselt piisavalt, et leida endale midagi sobivat.

Mõned mängud nõuavad Flash Playerit, kuid neid jääb üha vähemaks, kuna mängutööstuses on suundumus vanu mänge taaskasutada, kasutades samal ajal mobiilseadmete toetatud uut tehnoloogiat.

Online kasiinos blackjacki mängides hakkavad hasartmängusaitide külastajad panustama pärisraha peale. Tasuline formaat annab võimaluse kanda oma võidud isiklikule kontole või e-rahakotti.

Enne raha eest mängimist tutvuge blackjacki põhistrateegiaga

Tõhus blackjacki mängimine nõuab teatud teadmisi ja praktikat. Tasuta blackjacki mängud ilma pärisraha panusteta võimaldavad mängijatel õppida põhilist blackjacki strateegiat ja saavutada teoreetiline maksimaalne RTP.

Maksimaalne väljamakse suhe erineb vastavalt iga konkreetse blackjacki versiooni reeglitele, kuid selle suhte saavutamiseks peaksite teadma, mida igas olukorras teha.

Kaartide lugemise võimalus muudab blackjacki üheks vähestest kasiinomängudest, milles eelis võib olla mängija poolel. Kasiinole see loomulikult ei meeldi. Seega, kui mängijat kahtlustatakse kaartide lugemises, palutakse tal asutusest lahkuda. On ka teisi meetmeid, mis muudavad kaartide loendamise keeruliseks või võimatuks. Kui mängi internetis blackjacki tasuta, on kaartide lugemine mõttekas ainult siis, kui mängite reaalajas diileriga. Igal juhul pole see strateegia tõenäoliselt edukas pideva tekkide segamise ja vahetamise tõttu.

Enne blackjacki mängimist lugege reegleid

Blackjack on suhteliselt lihtne mäng, kuid isegi kui te ei plaani pärisraha panustada, tutvuge esmalt põhitõdede ja reeglitega. Blackjacki mängitakse standardse mängukaardipakki kasutades. Tekkide arv varieerub sõltuvalt mängu versioonist, kuid tavaliselt kasutatakse ühte kuni kaheksa tekki.

Igal kaardil on oma väärtus:

  • Kaardid kahest kümneni on vastavalt 2 kuni 10 punkti.
  • J, Q ja K on 10 punkti.
  • Äss võrdub 1 või 11 punktiga.

Iga vooru eesmärk on koguda rohkem punkte kui diileril on, kuid mitte rohkem kui 21.

Mängu ajal saavad mängijad küsida diilerilt teist kaarti (löök) või jääda selle juurde, mis neil on, öeldes diilerile "piisavalt" (seisa). Mängijad, kes koguvad 22 või enam punkti, kaotavad automaatselt (büst). Kui sind ei katkestata, astub diiler sisse. Tavaliselt peab diiler lõpetama, kui ta jõuab 17 või enama punktini (reeglid võivad mängu eri versioonides erineda), sõltumata mängija käes olevatest kaartidest.

Kui diiler kaotab, loetakse mängija võitjaks, kuid mitte enne diileri ennast. Kui kumbki neist ei kaota, selgub võitja iga mängija käes olevate punktide lugemisel. Võite võita oma panuse kaks korda, võita tagasi (viigi korral) või kaotada panuse (kui diileril on rohkem punkte kui teil).

Blackjack (äss/kümme kombinatsioon mis tahes mastist) maksab välja teie panuse 2,5-kordselt. Erandiks on see, kui diileril on ka blackjack. Sellist olukorda nimetatakse viigiks, mille puhul panustamise summa lihtsalt tagastatakse mängijale.

Online blackjacki võimalused mängijatele

Legit online blackjack pakub erinevaid mänguvõimalusi. Saate panustada mobiilsetes online blackjacki klubides, installides ametliku iOS-i või Androidi rakenduse. Tarkvaratootjad arendavad HTML5 tehnoloogiat kasutades nii online-blackjacki rakendust kui ka rahamängude võimalusi.