Arvustage online kasiino eesti pokker

Rääkides Eesti online-pokkerist kui kasiino hasartmängust, tuleb mõista, et variatsioone on palju. Isegi sama nimega versioonid võivad üksikutes asutustes üksteisest oluliselt erineda. Lisaks pakuvad online-hasartmängude tarkvara arendajad palju pokkerimudeleid.

Temaatiliste artiklite abil saate mõista tohutut tüüpi pokkerit ja õppida, kuidas õigesti tasuta pokker mängida.

Kasiino- või klubipokker

Kasiinos mängib klient diileri vastu pokkerit. Isegi kui diilerit tehniliselt pole, on mängija vastaseks ikkagi institutsioon. Teisisõnu, ta ei pea võitma teisi kliente, kes võivad temaga ühes lauas istuda.

Mõned pokkerisordid, mis algselt leiutati klubivormingu jaoks, kohandati hiljem kasiinode jaoks. Näiteks enamik suuremaid hasartmänguportaale pakub erinevaid hold'emi mudeleid, kus klient peab krupjee üle domineerima.

Online kasiino pokkeri eelised

Pokker maapealsetes kasiinodes toob teieni põnevust online-hasartmänguklubi õhkkonnast, teie lauakaaslaste seltskonnast, kiirustamata hasartmängudest ja muudest veebikasiinode naudingutest.

Online kasiino pokkeril on omad eelised. Toome välja peamised eelised:

 • Erinevad mudelid tuntud ja algajatelt arendajatelt;
 • Väga lai valik panuseid;
 • Sageli väga soodsad tingimused;
 • realistlik animatsioon;
 • Erinevad seadistused ja lisatööriistad;
 • Kõrvalkulud puuduvad;
 • Juurdepääsetavus kõikjal, kus on Interneti-ühendus.

Ühesõnaga, online pokker legaalne Eesti on väga mugav ja demokraatlik.

Pokkeri tüübid eesti kasiinod online pokkeri

Toome välja kõige populaarsemad pokkeritüübid, mida tõelistes hasartmänguasutustes ja online kasiinodes kõige sagedamini kohtab:

 • Stud pokker – põhiversioon, milles pead diileri võitma, valides tugevama käe. Minimaalne kombinatsioon on äss/kuningas. Maksimum on kuninglik masti. Klient panustab esmalt ante ja seejärel kinnitab pokkeris panustamine oma kavatsust mängu jätkata. Võidud sõltuvad tema kaartide tugevusest ja sellest, kas diileril on käsi.
 • Caribbean Poker – see pokkerimäng erineb klassikalisest Stud Pokerist oma kaartide vahetamise võimaluse poolest. Tavaliselt saate mängida eestis pokkerit ka mitut kätt.
 • Vene pokker – mäng sarnaneb ülaltoodud pokkeriversioonidega, kuid sellel on liberaalsemad reeglid. Ühe ante vastu saab vahetada suvalise arvu kaarte, ostes kuuenda kaardi ja tehes muid manipulatsioone. Kehtivad vähendatud väljamaksed.
 • Casino Hold'em Poker – see on parim online pokkerimäng, mis on kohandatud klientide mängimiseks ettevõtte vastu. Reegleid tuleks kontrollida iga institutsiooniga, sest need on märkimisväärselt erinevad. Tavaliselt saab mängija kaarte järk-järgult ja saab igal etapil panust suurendada. Sarnased mudelid on paljudel online kasiino pokkeri arendajatel.
 • Three Card Poker – suhteliselt noor õnnemäng, milles saab korraga teha kolm sõltumatut panust. Klient ja diiler saavad kumbki kolm kaarti. Kehtivad spetsiaalsed kombinatsioonid ja väljamaksed.
 • Four Card Poker – see mäng on väga sarnane Three Card Pokerile, kuid mängijad saavad igaüks neli kaarti. Saadaval on ka muud ainulaadsed funktsioonid.
 • Pai gow poker – Sa pead võitma diileri kahe viie ja kahe kaardi kombinatsiooniga. Kasutada võib jokkerit. Lisaks on olemas täiendav online pokkeri boonused.
 • Let it Ride Poker - Selles mängus pead sa kokku panema tasuva kombinatsiooni. Kaardid ilmuvad järk-järgult. Igas etapis saab klient eemaldada osa kogupanusest, kui olukord tundub ebasoodne.

Ülaltoodud pokkerisorte pakuvad paljud online-kasiino hasartmängude arendajad. Nende versioonid erinevad nimede, liidese funktsioonide, reeglite, valikute, sätete ja muude omaduste poolest.

Paljude hasartmängutarkvara tootjate portfellis on ka unikaalsed online-pokkeri mudelid Eesti mängijatele ebatavaliste reeglite ja ebastandardse disainiga.

Pokkeri matemaatika

Kõikidel kasiino pokkerimängudel on teatud teoreetilise väljamakse tase. Enamikul mudelitel on RTP mõnevõrra madalam kui klassikalisel blackjackil ja videopokkeril, kuigi mõnel mängul on RTP üsna kõrge.

Üldjuhul märgivad võrguhasartmängutarkvara arendajad selle arvu tootja ametlikul veebisaidil loetletud spetsifikatsioonides või abijaotises. Enne raha peale pokkerit mängimist tutvu kindlasti sellega.

Maksimaalset tulu on võimalik saavutada ainult optimaalse mängustrateegiaga. See tuleb valida iga pokkeritüübi jaoks eraldi.

Pokkeri strateegia ja taktika

Kõikidel kasiino pokkeri lauamängudel on teatav teoreetilise tasuvuse tase. Me pole kohanud ühtegi mudelit, mille RTP on piisavalt kõrge. Kasiino matemaatiline eelis on tavaliselt vähemalt 2 protsenti. See on rohkem kui enamik videopokkerit ja blackjacki, kuid vähem kui traditsiooniline Euroopa rulett.

Sa ei saa kasiinoeelist ära võtta, kuid strateegiat kasutades õigesti pokkerit mängides saad oodata positiivset tulemust.

Kuidas ma saan raha peale pokkerit mängida?

Tavaliselt lähevad mängurid tasuta režiimist kaugemale ja tahavad mängida online-pokkerit pärisrahaga. Valige lihtsalt oma vajadustele vastav sait, registreeruge ja tehke sissemakse ning saate mängida pokkerit dollarite, bitcoinide, eurode ja muude valuutade eest.

Paljud tasuta veebipokkerisaidid annavad teile võimaluse tasuta online-pokkerit proovida. Nad pakuvad ka demoversioone, mis võimaldavad teil lõbu pärast hasartmänge mängida.