Kuidas teha sissemakset online kasiinos?

Kui soovite pärast online-kasiino saidiga liitumist mängida pärisrahaga, peate oma kontot rahastama. Teie kontole raha deponeerimist tuntakse kasiinodeposiidi meetoditena ja enamikul saitidel on see protsess üsna lihtne. See on saiditi erinev, kuid üldiselt peate järgima mõnda lihtsat sammu. Üks parimaid sissemaksemeetodeid online kasiino jaoks on e-rahakott.

Maksevõimalused online kasiinodes

 • Logi sisse;
 • juurdepääs kassaaparaadile;
 • Valige eelistatud meetod;
 • Sisestage asjakohased makseandmed;
 • Sisestage summa, mida soovite deponeerida.

Näete, et ülaltoodud kolmas samm on eelistatud meetodi valimine. Internetis raha vastuvõtmiseks on Interneti-kasiinodele tegelikult saadaval mitu erinevat sissemaksemeetodit ja enamik saite pakub teile selles osas palju võimalusi. Mitte iga hasartmängusait ei paku kõiki erinevad makseviisid online turvaliste makseviisidega kasiinod, kuid tavaliselt leiate vähemalt ühe, mis teie jaoks sobib.

Sellelt lehelt saate rohkem teada makseviisid eestis online kasiinodes ja nende toimimise kohta. Tasub nendega tuttavaks saada, et saaksite otsustada, milline on parim viis oma raha deponeerimiseks.

Peaksime märkima, et Eesti-s viibides võivad hasartmängusaitidel tehtud sissemaksed olla probleemiks. Mõned soovitud makseviisi kasiino, mida me allpool käsitleme, pole teile kättesaadavad. See on suuresti tingitud föderaalsetest õigusaktidest, mis mõjutavad pankasid, mis töötlevad online-hasartmängutehinguid.

Krediit- ja deebetkaardid

Krediit- või deebetkaardiga sissemakse tegemine on lihtne. See on ka mängijate seas populaarseim kasiino sissemakse meetod. Peaaegu kõik hasartmängusaidid aktsepteerivad krediit- ja deebetkaarte, kuigi nad ei pruugi aktsepteerida igat tüüpi kaarte. Visa ja MasterCard üldiselt töötavad, kuid American Expressi, Diners Clubi ja muid kaarte ei aktsepteerita laialdaselt.

Krediit- ja deebetkaardi sissemakseid töödeldakse tavaliselt kohe, nii et võite olla kindel, et teie raha on kohe saadaval. Enamikul saitidel saate kõik võidud välja võtta tagasi kaardile, millele sissemakse tegite.

Pidage meeles, et enamik Eesti virtuaalseid kasiinosid aktsepteerib kaardimakseid, kuid mõned kaardipakkujad blokeerivad tehingud.

Raha ülekanne

Enamik online kasiinosid, sealhulgas Ameerika Ühendriikides asuvad, lubavad sissemakseid teha pangaülekandega (tuntud ka kui pangaülekanne). See on hea valik kõigis järgmistes olukordades.

 • Kui soovite hoiustada suurt rahasummat;
 • kui teil pole krediitkaarti;
 • Kui te ei soovi oma pangaandmeid Internetis saata.

Selle meetodi puuduseks on see, et see pole nii kiire kui enamik teisi meetodeid. Enamikul saitidel on aga võimalik raha välja võtta pangaülekandega, mis võib olla suhteliselt kiire viis võitude kättesaamiseks.

Kuidas pangaülekandega sissemakset teha

Selle meetodi puhul korraldate lihtsalt ülekande oma pangakontolt kasiinosse, kuhu soovite sissemakse teha. Ilmselgelt, kui sait seda teavet ei avalda, peate esmalt küsima asjakohaseid pangaandmeid ja ülekande tegemisel võidakse teilt küsida konkreetset viitenumbrit. Kui teie ülekanne on laekunud, kantakse raha teie isiklikule kontole. Seda ei pea aga tingimata kohe tegema, kuna võib kuluda töötlemise aeg.

Elektrooniline rahakott

E-rahakott on natuke nagu internetipangakonto. Rahakotte on tavaliselt lihtne üles seada ja täiendada ning seejärel saate neid kulutada igas neid vastuvõtvas veebipoes. Need on väga kasulikud mängijatele, eriti neile, kes kasutavad mitut erinevat veebisaiti ning teevad seal sageli raha sisse- ja väljamakseid.

Viimastel aastatel on tekkinud palju e-rahakoti sissemaksevõimalusi veebikasiinodes, kuid mõned on olnud kasutusel juba mõnda aega. Kolm neist on eriti populaarsed.

 • Paypal;
 • Netler;
 • Skrill (endine Moneybookers).

Eesti mängijate kahjuks ei võta Neteller ega Skrill Eesti kliente vastu ning PayPal ei luba Eesti-s hasartmängutehinguid teha. Kui aga elate mujal, peaksite tõsiselt kaaluma ühe või mitme sellise säästmise kasutamist.

Ettemakstud vautšerid ja kaardid

Ettemaksuvautšerite ja virtuaalsete krediitkaartide kasutamine on aastatega muutunud levinumaks. Need on head võimalused järgmistele inimrühmadele.

 • krediitkaardita inimesed;
 • need, kellel pole e-rahakotti;
 • need, kes elavad Ameerika Ühendriikides.

Põhikontseptsioon on üsna lihtne: ostate kindla summa eest ettemakstud vautšeri või kaardi ja saate seda vautšerit või kaarti kasutada sissemaksete tegemiseks. Reeglina ei saa te seda meetodit kasutades aga raha välja võtta.

Hasartmängusaidid võivad kasutada erinevat tüüpi vautšereid ja ettemakstud kaarte.

Rahaülekande teenus

Mõned saidid võimaldavad teha sissemakseid, kasutades rahaülekandeteenuseid (nt Western Union), kuigi seda võimalust pakkuvate saitide arv on viimastel aastatel veidi vähenenud. Sel viisil sissemakse tegemine on väga lihtne, kuid täpne protsess on saidilt erinev. Kui asute USA-s, on see kasulik valik, eriti kui teil pole krediitkaarti.