Tervitusboonused online kasiinos registreerumise ja sissemaksete eest!

Paljud teavad, et iga online kasiino pakub oma klientidele huvitavaid boonuseid, mis sobivad suurepäraselt hasartmängude mängimiseks ja eriti hasartmängumaailma uustulnukatele.

On palju erinevaid tüüpi boonuseid, näiteks parim tervitusboonuskasiino, esimese sissemakse boonus, õnnemängu boonus, boonus järgnevate rahaliste sissemaksete jaoks oma mängukontole, boonusmänge ja ka tasuta keerutusi.

Täna uurime, mis on tervitusboonus, mis krediteeritakse igale uuele kasutajale, kes registreerub veebikasiino veebilehel.

Seda boonust saavad kõik, kes loovad mängukonto esimest korda või mängivad esimest korda mänguautomaate. Tervitusboonus on kena edasiminek esmamängijatele ja leiutati selleks, et motiveerida mängijaid, kes proovivad paari mängu ega ole kohe mänguprotsessi kaasatud.

Seega, et iga mängu algus sujuks sujuvalt ja peaaegu valutult, on tervitusboonus kohustuslik. Üldiselt ei soovita kogenud mängurid teil valitud kasiino pakutavaid boonuseid unarusse jätta, kuna need on alati hea eelis iga mängitava mängu jaoks.

Veebikasiinode tervitusboonus on suurepärane võimalus uutele ja pürgivatele mängijatele mitte ainult suurendada oma mängujääki, vaid saada ka tohutul hulgal tasuta keerutusi! Kes meist keelduks lisatasuta rahast, et neid unustamatuid emotsioone pikendada, kui keerutad oma lemmiksloti rullikuid ja ootad boonusmängu, mis võib tuua sulle tohutu ja unustamatu võidu? Online kasiino kliendid on tavaliselt väga kirglikud ja emotsionaalsed mängijad, kes naudivad kvaliteetaega ja tahavad selle eest head tasu saada!

Mis on parimad kasiinode tervitusboonused ja kuidas neid taotleda?

Eesti online kasiinod tervitusboonus on palju erinevaid nimetusi, näiteks tervitusboonus, registreerumisboonus, esimese sissemakse boonus, uus tervitusboonus ja muu sarnane. Vaatamata suurele nimede arvule tähendavad need kõik sisuliselt sama asja.

Online kasiinode tervitusboonused on teatud summa või tasuta keerutused (boonusspinnid), mille kasiino annab uutele kasutajatele sissemakse. Tasuta keerutuste suurus või arv sõltub sageli sissemakse suurusest. Mida suurem on sissemakse summa, seda suurema boonuse mängija saab.

Tervitusboonuse saamiseks peate registreeruma saidil ja deponeerima oma kontole minimaalse sissemakse või suurema summa. Boonusraha või tasuta keerutused kantakse kasutajale koos sissemakserahaga eraldi boonuskontole. Samuti on võimalik saada mobiilikasiino veebikasiino tervitusboonust, kui installite veebikasiinosse ja logite sellesse mobiilirakenduse kaudu sisse.

See protsess võib kasiinoti erineda. Enne sissemakse tegemist tasub boonuse tingimustest tutvuda miinimumsumma ja muude oluliste detailidega.

Millised tervitusboonused on veebikasiinodes saadaval?

Tervitusboonused eesti kasiinodes jagatakse gruppidesse vastavalt ergutusliigile ja nende saamise tingimustele. Eristatakse järgmisi tüüpe:

  • Sissemakseta – kõige lemmikum kingitus mängijate seas. See on registreerimise tervitusboonus rahasumma kujul, mis kantakse mänguprofiili loomisel automaatselt uue kasutaja kontole. Sageli tuleb see boonus läbi mängida. Soovitatav on vaadata kasiinode arvustusi Casinoologyst ja valida parimad tingimused.
  • Esimese sissemakse boonus on üsna tavaline alustamise stiimul, mis võimaldab saada mängimiseks lisaraha. Mõnel juhul võib sissemakseboonus olla kuni 100%, mis tähendab teie sissemakse kahekordistamist võrreldes algse sissemakse summaga. Püsikliendiprogrammi tulemusena saadud sissemaksete väljavõtmiseks tuleks täita ka läbimängimise tingimused, millega on soovitav tutvuda enne online kasiinosse registreerumist.
  • Tasuta keerutused on suurepärane võimalus saada tasuta keerutusi lihtsa registreerimiseta täiendava sularaha sissemakse tegemine. Boonuskeerutused võimaldavad võita mänguautomaatides pärisraha. Paljudes online kasiinodes on tasuta keerutused lisaboonused peamistele stardipreemiatele.

Üldiselt on online kasiinod oma algajate boonustega helded ja pakuvad korraga mitut tüüpi stiimuleid. Nad ühendavad need tervituspaketiks – suurim tervitusboonuskasiino ja hea võimalus mängijale oma sissemakse mitmekordistada ja pärisraha võita.

Kuidas oma tervitusboonust panustada

Kasutaja kontole laekunud boonusraha ei saa veebikasiinost kohe välja võtta. Selleks tuleb need läbi mängida. Kuidas seda teha – jällegi oleneb see iga konkreetse kasiino tingimustest.

Tavaliselt peab mängija panustama teatud summa, mis määratakse spetsiaalse koefitsiendiga. Näiteks kui kasutaja sai 100 dollarit boonusdollarit ja määratud panustamiskoefitsient on x5, peab ta panustama 500 dollarit. Pole tähtis, kas see on ainult üks panus või 10, oluline on kogusumma.

Mõnikord määravad online-kasiinod mängijale tähtaja, mille jooksul saadud boonus tuleb panustada, et see saaks välja võtta. See, nagu ka muud läbimängimistingimused, tuleks kindlasti eelnevalt välja selgitada, et mitte kaotada oma boonust.

Kokkuvõtteks tasub mainida, et kasiinot valides, eriti kui tegemist on sinu elu esimese online kasiinoga, pööra tähelepanu sellele, milliseid boonuseid pakutakse, sest sellest võib sõltuda sinu edasiminek mängijate edetabelis.