Chloe Page’i kohta

Meie meeskonnas on mitu analüütikut. Tänases kirjatükis tutvustame teile Chloe Page'i. Tegemist on kauni naisega, kellelt võid sageli näha arvustusi online kasiinode kohta.

35-aastane inglanna Chloe Page Palmer sündis ja kasvas üles keskklassi naabruses. Noores eas naine jäi emata. Ta jättis ta oma isale. Seetõttu kasvatas Chloed isa üksi.

Vaatamata sellele ei jäänud Chloe ema armastusest ilma. Aja möödudes abiellus isa teist korda. Tema uus naine asendas täielikult väikese tüdruku ema. Sellega seoses sai Chloe Paige Palmerist õnnelik laps.

Chloe läks kooli suhteliselt varakult. Viieaastaselt istus ta esimese klassi laua taga. Vaatamata oma varasele eale omandas ta aga suurepäraselt kogu koolis õpetatud materjali. Chloe Page Palmer lõpetas keskkooli kiitusega ja läks kolledžisse. Pärast kooli lõpetamist sai tüdruk kraadi järgmistes valdkondades:

  • filosoofia;
  • majandusteadus;
  • poliitika.
Kasiino autor Chloe Paige

Tulevane hasartmängude autor Chloe Page töötas mitu aastat oma erialadel. Kuid peagi pidi ta töölt lahkuma. Ühel töökohal kohtas ta oma armastust Sienna Troy Welcherit. Mees oli ka majandusteadlane. Suhtes sündis poeg Kelsey. Kaks aastat pärast tema sündi läks paar aga lahku, kuna naine ei tundnud oma partneri poolt austust.

Chloe oli sunnitud otsima uut tööd, et endale ja lapsele ülal pidada. Nii ta meie firmasse jõudis. Chloe sai uue töö kiiresti selgeks ja tõusis kiiresti karjääriredelil. Alguses tegi Chloe Page hasartmänguekspert rutiinset tööd.

Kuid peagi sai temast juhtiv online-kasiinode autor Chloe Page. Naine on oma töösaavutuste eest korduvalt auhindu saanud. Seega on Chloe Page Palmerist saanud viimaste aastate jooksul aasta parim töötaja. Paljud meie meeskonnaliikmed püüavad Chloe edu korrata. Kuid vähesed saavad seda teha, sest ta on lati üsna kõrgele seadnud.