Franklin Carpenteri kohta

See artikkel räägib Franklin Carpenterist. 32-aastane mees on meie ettevõtte analüütik. Selles artiklis räägime üksikasjalikult meie töötaja Franklin Carpenteri taustast.

Meie tulevane Franklin Carpenteri hasartmänguekspert sündis Prantsusmaal. Ta kasvas üles keskklassi naabruses. Franklin Carpenteri perekond oli puudulik, kuna ema jättis ta varakult isa juurde. Poiss jäi isa juurde, kellele meeldis juua. Seetõttu hakkas Franklin juba varases nooruses tööd otsima, et toiduraha säästa.

Vaatamata raskustele perekonnas oli Franklin Carpenter koolis usin õpilane. Poiss püüdis alati koolis hästi hakkama saada. Kui tunnid olid läbi ja kõik lapsed koju läksid, jäi ta kooli ja aitas koristada. Seetõttu tahtis ta isa aidata ja raha teenida. Nii oli tulevane online kasiino autor Franklin Carpenter nõus meistrimehena töötama. Juba koolieas töötas ta:

  • korrapidaja koolis;
  • kokk;
  • laopidaja.
Kasiino autor Franklin puusepp

Teismelisena sai Franklin Carpenter hasartmängudest sõltuvusse. Ta külastas korduvalt maapealseid kasiinosid. Seejärel pööras ta tähelepanu online-mänguplatvormidele.

Samal ajal sai Franklin Carpenterist ülikooli tudeng. Ta astus end juristiks. Mees lõpetas õpingud ja sai õigusteaduse kraadi. Franklin ei töötanud oma erialal kaua. Kuna teda tõmbas jätkuvalt hasartmängude valdkond. Mees asus veebikasiinode tööd lähemalt uurima.

Nii sai temast meie meeskonnaliige ja hasartmängude autor Franklin Carpenter. See töötaja on üks väärtuslikumaid. Kuna tal on hasartmängutööstuses palju kogemusi. Paljud ettevõtted on püüdnud teda salaküttida, kuid ta jääb meie organisatsioonile truuks.