Lydia Taylori kohta

See materjal on pühendatud tegevjuhile Lydia Taylor Bennettile. Sellest artiklist saate rohkem teada inimese kohta, kes juhib kõiki protsesse ja vastutab meie ettevõtte tulude eest.

51-aastane Briti naine Lydia Taylor sündis ja veetis suurema osa oma elust kõrgema klassi naabruses. Tema isa kasvatas Lydiat. Kuna ema jättis nad väikese lapsena maha, kasvas Lydiast hoolimata üsna tundlik ja lahke naine.

Lydia Taylor tegeleb sageli heategevusega. Naine osutab abivajajatele regulaarselt abi.

Lydia Taylor on kristlane. Ta käib sageli kirikus palvetamas. Pärast esimest kirikukülastust hakkas Lydia heategevust tegema.

Tulevane hasartmängude autor Lydia Taylor lõpetas keskkooli kiitusega. Miks minna kolledžisse ja omandada magistrikraad ettevõtluses. Lydia töötas oma erialal mitu aastat. Hiljem kohtus ta oma abikaasa Hamish Vincenzo Phillipsiga. Mees on temavanune, samuti 51-aastane. Lydia abikaasa on juhtivas tehnoloogiaettevõttes haldusassistent.

Lydia Taylori kohta

Paaril on neli last:

Avalon, 19;
Elouise, 13;
Ühtsus - 11 aastat vana;
Tatjana, 10.

Mis puudutab Lydia Taylori karjääri, siis paar aastat pärast noorima tütre kooliminekut naasis ta tööle. Alguses oli Lydia Taylor alloleval positsioonil.

Pärast Lydia Taylori hasartmängueksperdi Lydia Taylori ettevõttesse tööle asumist on see naine olnud aastate jooksul väga edukas. Lydia on sageli pakkunud ideid meie ettevõtte arendamiseks.

Hästi tehtud töö eest pälvis Lydia korduvalt aasta töötaja auhinna. Oma saavutuste eest autasustati Lydiat korduvalt. Tema karjäär edenes kiiresti.

Eelneva online-hasartmängukogemuseta naisest sai juhtiv ekspert. Kõik online-kasiinode autori Lydia Taylori teosed on tähelepanuväärsed.