Prudence Freemani kohta

Meie tänane lugu räägib noorest analüütikust Prudence Freemanist. 24-aastane on üks nooremaid ja lootustandvamaid töötajaid. Seetõttu soovitame tungivalt teda lähemalt tundma õppida.

Prudence Freeman Brown sündis 1998. aastal Ameerika Ühendriikides. Tüdruk kasvas üles keskklassi naabruses. Prudence ei tundnud oma bioloogilisi vanemaid. Ta elas mitu aastat lastekodus. Siis, kui ta oli kolmeaastane, võeti ta kasuperekonda.

Siiski elas ta nende juures lühikest aega. Viis aastat hiljem jättis paar lapse maha, kuna ei tulnud tema kasvatamisega toime. Nii oli Prudence Freeman Brown sunnitud taas elama lastekodus. Kuid see ei kestnud kaua, sest uus perekond adopteeris ta peagi.

Tulevasel hasartmängude autoril Prudence Freemanil oli kooliajal raskusi, kuna ta oli sunnitud ühest osariigist teise kolima. Seetõttu osales Prudence lisatundides, et jõuda järele kogu koolis puuduva materjaliga.

Pärast keskkooli läks Prudence Freeman Brown kolledžisse. Kuid ta ei lõpetanud kunagi. Ta tuli ettevõttesse, kui ta oli veel tudeng. Kuid ta mõistis peagi, et valitud eriala talle ei sobi. Varsti kavatseb ta astuda teise ülikooli.

About Prudence Freeman

Meie ettevõttes Prudence Freeman hasartmänguekspert. Tema kohustuste hulka kuuluvad järgmised:

Kõik need kontrollipunktid võtavad üsna palju aega. Kuid see ei takista veebikasiinode autoril Prudence Freemani töölt vabal ajal reisimast. Tüdruk käib sageli oma poiss-sõbraga reisidel. Talle meeldib uusi kohti avastada.

Tavaliselt on Prudence Freeman Brownil pärast uuelt reisilt naasmist uus hingamine ja ta pakub suurepäraseid lahendusi. Tüdruk on korduvalt pakkunud uuenduslikke ettepanekuid, mis on meie ettevõtte tulemusi parandanud.